Vzorkovník clip in odtieňov

Odtiene, ktoré sme vybrali do vzorkovníka sú najpoužívanejšou paletou kaderníckych farieb. Snažili sme sa, aby boli čo najidentickejšie so skutočnosťou.


Vzorkovník odtieňov pre CLIP-IN Extra husté a Štandard (po kliknutí sa zobrazí v novom okne)

Image

 

Typy ako vybrať odtieň.

Ak ste si prelistovali vzorkovník a predsa si nevybrali odtieň, alebo máte svoju vlastnú špecifickú predstavu, sme schopný splniť takmer akúkoľvek Vašu požiadavku. Napíšte nám email, poprípade využite našu službu „poradíme pri výbere odtieňa“  a my sa budeme snažiť nájsť pre Vás ideálne riešenie. Osobne sme pomohli už viacerým zákazníčkam, ktoré mali problém si vybrať vhodný odtieň, alebo špecifický melír. Túto službu veľmi ocenili.

Typ: Ak si nieste istá, vyberte si radšej svetlejší odtieň. Ten sa stále dá jednoduchšie prefarbiť na tmavší, ako naopak.

Či už máte vlásky prírodne „nefarbené“, alebo chemický upravené, treba si vždy uvedomiť, že ani jedná z nás nemá všetky vlasy v rovnakom odtieni. Farba Vašich vlasov sa skladá z niekoľkých podtónov, ktoré v konečnom dôsledku vytvoria jeden súvislý tón. To znamená, ak si vyberiete o jeden, či dva tóny odlišný odtieň clip in vláskov ako je ten Váš pôvodný, nič ste nepokazili! Práve naopak! Do popredia sa dostáva hit v predlžovaní vlasov MIX – tones, teda mixovanie tónu v odlišnom tóne vlasu, ktoré je teraz IN. Predlžené vlasy prostredníctvom metódy CLIP IN sa po pripojení premiešajú s Vašimi vlastnými a vytvoria tak pôvabný mix-melír, ktorý postupne prechádza do jednotného tónu. Výsledok predĺženia je ohromujúci a pôsobí veľmi prirodzene.

... Samozrejme ak nebudete spokojná s odtieňom, je tu ešte možnosť výmeny vláskov do 60 dninakupujte absolútne bez obáv.


randomness