Štandardná hustota clip in vlasov REMY

Štandardná hustota clip in vlasov.

Image

Najpoužívanejší a najoblubenejší typ clip in vláskov. Je optimálny a plne postačuje na priemernú, klasickú hustotu našich európskych vlasov. Zvolená hustota a hmotnosť je prispôsobená na európsky štandard.

Štandardná hustota clip in dokáže s úžasným efektom Vaše vlásky predlžiť a zahustiť. Pritom nasadené clip in vlásky sa správajú veľmi prirodzene v každej situácií.

Ak máš svoje vlásky redšie, alebo priemernej, klasickej hustoty ( nie extra husté) tento set je ideálny pre Teba! Štandardný set obsahuje 10 pásov clip in vláskov a celkovú širku 110 až 120cm! Ak nemáš extra husté vlasy a potrebuješ si ich predĺžiť resp., zahustiť, zvoľ tento set. Je to efektná a dostupná voľba, finančne nenáročná.

Reakcia na štandardnú hustotu clip in: "Simonka dakujem vam za radu a za prekrasne vlasky. Standardny set mi uplne sadol, aj pocet pasov je presne akurat. Neskor vam poslem aj svoju fotografiu – hi hi. Kvalita je najlepsia aku som mala a aj odtien je super. Tesim sa na dalsiu spolupracu. Tatiana, Kežmarok."

----------

Hmotnosť clip in sa pohybuje v rozmedzí 70g až 120g, v závislosti od dĺžky clip in príčesku. Sú rozdelené do kategórie podľa jednotlivých dĺžok:

ImageClip in 35cm

Clip in 40cm

Clip in 45cm

Clip in 50cm

Clip in 55cm

Clip in 60cm

Clip in 65cm


    randomness