Veľkoobchod Clip-in Vlasy, Vlasy na predĺženie

 Obrázok

 

Ak vlastníte kaderníctvo alebo salón, hľadáte nové služby, ktoré by ste mohli ponúknuť vašim zákazníkom, tak jednu z nich vám predstavíme. Pridajte do ponuky Clip-in vlasy. Ponuka Clip-in vlasov v kaderníctvach a salónoch je veľmi žiadaná. Zaraďte predlžovanie, zahusťovanie, tvorbu spoločenských účesov pomocou metódy Clip-in. 

Nie každej zákazníčke ide o trvalé predĺženie vlasov, no rada by mala svoje vlasy dlhé, husté alebo túži po naozaj krásnom účese. Čo im v takom prípade ponúknuť? Jednoduché a rýchle riešenie, ktoré zákazníčku nadchne. Clip-in vlasy! Výhody tejto metódy Clip-in vo vašom kaderníctve?

 • výhoda oproti konkurencii
 • služba, ktorá zákazníčku na prvé počutie zaujme, jednoduché a rýchle predĺženie resp. zahustenie vlasov
 • cenovo dostupná metóda predĺženia resp. zahustenia vlasov
 • viac zákazníkov - vyťažené obdobia (plesy, stužkové, svadby, spoločenské akcie)

Na trhu sme už viac ako 7 rokov a dovolíme si tvrdiť, že sme najlepší servisom, kvalitou a profesionálnym poradenstvom v tejto oblasti na Slovensku. Veľa žien a dievčat má už skúsenosti s našim tovarom, preto ponúknuť naše vlasy bude o to jednoduchšie. Máme naozaj veľmi dobre referencie a to len preto, lebo túto prácu milujeme, robíme ju s nasadením a máme naozaj kvalitný tovar, ktorý inde nezoženiete. Len u nás nájdete najširší výber odtieňov, rôzne sady a dĺžky. 

V prípade, ak nepotrebujete Clip-in vlasy nakúpiť na sklad, nie je problém. Objednáte len toľko kusov, koľko potrebujete. Tovar sa snažíme dodať čo najskôr (2-5 dní)! U nás nemáte žiadny minimálny odber. 

Ako príklad uvádzame ukážku, ako by to mohlo vyzerať vo vašom cenníku (cenotvorba služby je na vás)
cennik

Mohlo by vás zaujímať.

1. Čo robiť v prípade, ak zákazníčka má záujem o dané vlásky a vy ich nemáte na sklade? Jednoducho ich objednáte u nás a my Vám ich dodáme. So zákazníčkou sa dohodnete na inom termíne.

2. Neviete určiť odtieň vlasov? Pošlete nám na email info@nanicvlasy.sk aktuálne foto vláskov vašej zákazníčky a s výberom odtieňa vám pomôžeme.

3. Môžu sa vlasy žehliť, kulmovať alebo farbiť? V našej ponuke máme len Clip-in vlasy a príčesky zo 100% ľudských vlasov, takže áno, môžu.

4. Tovar môžete samozrejme vymeniť alebo vrátiť.

Ak máte záujem s nami spolupracovať, tu sú všetky dôležité informácie. Pre veľkoobchodnú ponuku (cenník) nás kontaktujte prosím na email: info@nanicvlasy.sk alebo tel. číslo 0948 078 333.

......................

Spolupracujeme s ...

 • kaderníckymi salónmi,
 • so špecializovanými obchodmi parochní a príčeskov,
 • predajcami vlasovej kozmetiky + vlasových doplnkov,
 • samostatnými predajcami ľudských vlasov,
 • ...

Vám, ako naším obchodným partnerom poskytneme výhodnejšie podmienky nákupu, špičkové služby, 100% kvalitný tovar .. a to bez akýchkoľvek obmedzení. Vytvoríme pre vás plnohodnotnú podporu predaja s užitočnými informáciami a výhodnými cenami.

Snažíme sa mať všetok tovar okamžite k odoslaniu. Kategórie obchodu pre VO spoluprácu www.naniclasy.sk

 • Clip-in Vlasy

REGISTRÁCIA

Máte záujem o veľkoobchodnú ponuku nášho obchodu? Kontaktujte nás emailom na info@nanicvlasy.sk, alebo tel. číslom 0948 078 333. Budeme od vás potrebovať vaše firemné údaje a predmet činnosti podnikania.

CENY

Po overení vašich údajov vám pošleme ponuku. Ceny sú uvedené v eurách. Je však možnosť platiť aj v inej mene. Objednávku prepočítame podľa aktuálneho kurzu NBS do eur.  

VZORKOVNÍK

Cena za vzorkovník 1ks 44,90€, pri objednávke nad 500€ ZDARMA

OBJEDNÁVKA

Vyberte si produkty z obchodu www.nanicvlasy.sk a napíšte nám ich do objednávky. Objednávku nám pošlite na info@nanicvlasy.sk, alebo tel. číslo 0948 078 333.

DOPRAVA

Objednávky doručujeme poštovým kuriérom Slovenskej pošty. Pri objednávke nad 120€ je poštovné ZDARMA. Pri nižšej objednávke účtujeme poplatok za dopravu 5€.

MINIMÁLNY NÁKUP

Nemáme žiadny minimálny odber.

DOSTUPNOSŤ

Dostupnosť tovaru je uvedená pri každom produkte na www.nanicvlasy.sk.

ZĽAVY

Individuálne podľa odberu.

PLATBA

Plaba je možná len vopred prevodom na účet alebo pri prevzatí tovaru na dobierku.
Obrázok

Obrázok

Obrázok

......................

Firma, ktorá zastrešuje veľkoobchodnú spoluprácu:

DeLuxe Product s.r.o.
Tajovského 2600/8
058 01 Poprad
IČO:  46322329
IČ DPH: SK2023330111
Platcom DPH

......................

Špičkový servis pre vás

Objednávku môžete uskutočniť ...

 1. prostredeníctvom emailu na info@nanicvlasy.sk
 2. prostredníctvom mobilu 0948 078 333

Michal je obchodný manažér pre veľkoobchodnú distribúciu a kontakt s kaderníckymi salónmi a inými obchodmi. Priateľská komunikácia, ochotný vám vždy pomôcť. Kontakt na Michala: michal.hrubovcak@nanicvlasy.sk, 0948 078 333.