Platba za tovar

 

Zmena spôsobu platby

Musíme Vás informovať, že prechádzame v systéme eshopu na zmenu spôsobu platby - len platba prevodom. Spôsob platby na dobierku u nás končí a to z dôvodu objednania si tovaru a následného neprevzatia tovaru. Chceme tomu predísť, preto sme nútení spôsob na dobierku z ponuky odstrániť. V prípade, že si u nás vytvoríte objednávku radi ju vybavíme, po úhrade vopred prevodom na účet. Tovar, ktorý si u nás objednáte Vám doručíme do 3 pracovných dní od prijatia platby. Zároveň sme znížili poštovné na 1€. 

Zásielku posielame 1. triedou Slovenskou poštou a v prípade, že bude oznámená na pošte, budete mať 18 kalendárnych dní na jej vyzdvihnutie. O všetkom Vás budeme informovať emailom, aj sms správou. 

Momentálne pri vytvorení objendávky v našom internetovom obchode zvoľte spôsob na dobierku a po prijatí objendávky Vás budeme informovať ohľadom zmeny spôsobu platby. Následne Vám budú odoslané údaje k platbe aj s upravenou cenou za poštovné.  

V prípade, že si neželáte Vašu objednávku vybaviť po prevode na účet, Vašu objednávku budeme musíme sornovať. 

Spôsob platby 
Platba prevodom 
Rýchly a jednoduchý spôsob úhrady vašej objednávky. 

Po prijatí objendávky do systému Vám príde potvrdzujúci email so zhrnutím Vašej  objendávky a následne na to Vám bude zaslaný email s údajmi k platbe. Platbu je potrebné vykonať najneskôr do 2 pracovných dní. O prijatí platby Vás budeme informovať emailom. Vašu objednávku začneme spracovávať okamžite po prijatí platby. Predpokladaná dodacia lehota je do 2 až 3 pracovných dní. O priebehu cele Vašej objendávky Vás budeme informovať.

Ak ste mimo nášho krásneho Slovenska, náš tovar si môžete užiť kdekoľvek ste. Posielame balíčky do celého sveta. V tomto prípade nás kontaktuje na email info@nanicvlasy.sk. Tešíme sa na Vás :)

Platba na dobierku - už ju nemáme v ponuke. Dôvod? Nepreberači zásielok na dobierku. Už sme to nemohli ďalej tolerovať. Zákazník si tovar objedná, ale už nevyzdvihne. Presne kvôli takýmto zákazníkom, sme platbu na dobierku pozastavili. Náklady spojené na výrobu, prepravu a náš čas strávený nad vybavením takej objednávky vyjde na zmar a stojí nás to zbytočné náklady, ktoré nie sú malé. 

Čo Vás určite poteší je, že nemusíte hradiť u nás zbytočne vysoké poštovné. Zásielku si už len pohodlne prevezmete a nemusíte si dopredu pripraviť hotovosť. 

Vždy po prijatí objednávky vybavíme riadne každú objednávku. 

 

Čo poštovné a doprava?