Kontakt na nás

Kto sme?

Ahojte :). Keď sa z vášne stáva práca, ktorá vás napĺňa, tak to na 100% funguje :). Našou vášňou je hľadanie nových účinných možnosti, ako dosiahnuť úžasný výsledok v podobe krásnych a hustých vlasov. Naším poslaním je rozdávať ÚSMEV. Myslím, že táto veta vyjadruje celú filozofiu NaničVlasy.sk.

 

Zákaznícky servis

 

Kontak sef

Simona Hrubovčáková, majiteľ, osobný odborný poradca info@nanicvlasy.sk, +421 907 157 370.

Som Simona a po niekoľkých rokoch venovaných starostlivosti o naše vlasy ma už nezaskočí nič :). Stala som sa odborným poradcom pre mojich obchodných klientov, kaderníctva a naše zákazníčky na www.nanicvlasy.sk (je vás už viac ako 50 000!). Denne vám radím ohľadom výberu toho správneho produktu poradíme vám pri výbere.

Riešim objednávkový proces a kladiem dôraz na starostlivosť o vás aj po vašom nákupe. Denne počas celého obdobia kým budete využívať naše produkty. Zákazníčky NaničVlasy.sk majú ten najlepší profesionálny a odborný servis.

Obrázok

Michal Hrubovčák, obchodný manažér 
michal.hrubovcak@nanicvlasy.sk +421 948 078 333

Ak nás potrebujete kontaktovať ohľadom objednávok, veľkoobchodnej spolupráce, ak máte záujem o naše produkty na sponzoring, alebo ponuka spolupráce ohľadom reklamy, som Vám k dispozícii, napíšte mi kedykoľvek.

Lenka Šamajová, Inšpirácia, návody, videá, blog
info@nanicvlasy.sk 

Dokonalé vlasy sú snom každej ženy. S mojimi návodmi si ich môžete užívať naplno, vytvárať krásne štýly a účesy v priebehu niekoľkých okamihov. Naučím Vás starať sa o ne a vyťažiť maximum pre krásny a upravený vzhľad. 

Obrázok

Dominika Surovčíková, blog

Zaujímam sa o rôzne tipy, triky, návody, týkajúce sa účesov, strihov a starostlivosti o vlasy. Verím, že vlasy sú nielen koruna krásy, ale prostredníctvom účesu môžete taktiež vyjadriť kto ste, ukázať svoju osobnosť jednoducho, výrazne a bez slov.

Čítajte náš BLOG a dozviete sa viac! :) 

Bellissima

Janka Garanová, Salón krásy Bellissima

V spolupráci s vynikájúcou kaderníčkou Jankou sa môžete s našimi Clip-in vlasmi stretnúť v jej salóne krásy Bellisima. U nás si môžete objednať a ak potrebujete vyčarovať krásny účes s Clip-in vlasmi a našou novinkou Tape-in vlasmi. Janka sa o to postará. Dlhoročná spolupráca, profesionálny prístup, krásne prostredie, to všetko na vás čaká v salóne Bellissima.

Salón krásny Bellissima môžete navštíviť na ulici Novomeského 4740 v Poprade. Radi by ste ju kontaktovali? Choďte na jej web alebo facebook.

 

Kontakt firmy

Názov firmy: Thane s.r.o., IČO: 52956857, Zodpovedné osoby: Simona Hrubovčáková (0907 157 370), Michal Hrubovčák (0948 078 333)
Adresa kancelárie (korešpondenčná adresa): Thane s.r.o., Štúrova 283/73, 059 21 Svit (pri Poprade)