Extra husté clip in vlasy REMY

Extra husté clip in vlasy.

Image

To znamená dvojité prešitie,...dva krát toľko vlasov a rovnaký počet klipkov (pukačiek) ako pri štandardnej hustote. V našom prípade tieto sety prestavuju ULTRA objem, hustotu a množstvo vlasových trsov!

Výsledkom pri nasadení tejto extra hustej clip in sady je fantastický objem, ktorý zahustí a predĺži Vaše vlásky.

Ak máš svoje vlásky naozaj husté a chceš, aby si ich prirodzeným elegantným spôsobom predĺžila, tento set je vhodný pre Teba!

Pri svojich hustých vlasoch nemusíš používať dva clip in sety - čo znamená viac vlasových trsov (šírok, pásov) a pukačiek. Vačšie množstvo pásov a pukačiek môžu začať vadiť. Ideálny počet pásov je 8 – 9 kusov na pohodlné a príjemné nosenie. Zvoľ radšej extra hustú sadu, kde je dvojnásobok vlasov a to pri zachovaní ideálneho počtu pásov a pukačiek!

Reakcia na extrá hustý set clip in: "Skoda, ze som sa bala internetoveho nakupu uz skor a sla som do draheho parochnoveho studia! Kvalita uzasna, som velmi spokojna a hlavne na hlave mam ine paco!:) Lutujem, ze som o Vas nevedela skor. Dakujem velmi pekne za perfektne pruzne jednanie a krasne vlasky! Evka, Trenčín."

----------

Hmotnosť clip in sa pohybuje v rozmedzí 130g až 200g, v závislosti od dĺžky clip in príčesku. Sú rozdelené do kategórie podľa jednotlivých dĺžok:

Clip in 35cmImage

Clip in 40cm

Clip in 45cm

Clip in 50cm

Clip in 55cm

Clip in 60cm

Clip in 65cm

randomness