Čo vám vieme ponúknuť?

Obrázok

1. CENY pripravené pre vás sú v pomere kvality bezkonkurenčné na Slovenskom a Českom trhu. Už od tohto momentu máte prístup k zľavneným cenám nášho tovaru. Takto zľavnený tovar nie je prístupný pre verejnosť. Pracujeme len zo 100% ľudskými vlasmi. V pomere KVALITA – CENA – SLUŽBY sme vám schopní ponúknuť to najlepšie v SR.

2. Bez špičkových SLUŽIEB spolupráca nebude fungovať. Dodávateľ ľudských vlasov nie je len prostriedok na výmenu tovaru za peniaze, ale musí prejavovať určitú profesionalitu v obore, v ktorom podniká. Musí vám ...

  • poskytnúť kvalitný produkt,
  • ponúknuť profesionálne služby, pred nákupom - počas neho - ale aj po nákupe tovaru,
  • musí vedieť riešiť všetky problémy, reklamácie a pod., s rýchlosťou blesku!

3. Sme priekopníkmi v SR s inovatívnymi produktmi, ktoré riešia problém s „nanič vlasmi“. Radi sa podelíme s touto výhodou aj s vami. Dôležité je, že pracujeme len s funkčnými produktmi, ktoré zákazníkom plnia ich sny! Toto je jedna z dôležitých výhod, ktorá nás definitívne oddelila od konkurencie. Vysoké % vracajúcich sa spokojných zákazníkov bude kľúčových pre váš obchodný úspech.

4. Záleží nám na vašom ÚSPECHU! Ak si myslíte, že predaním tovaru do vašich rúk naša snaha skončila, mýlite sa. S tak krátkozrakým videním úspešnú obchodnú spoluprácu nejde docieliť. A to z jednoduchého dôvodu. Predsa váš obchodný úspech je aj naším úspechom. Vaši spokojní zákazníci sa prejavia aj na vašej spokojnosti s nami. Preto starostlivosť o vás je pre nás kľúčová!

5. Jednoduchá VIZÍA. Výsledkom našej spoločnej práce sú zdravé, dlhé a husté vlasy nášho klienta. Vedeli ste, že až 40% potenciálnych zákazníkov nakupuje tieto mimoriadne obľúbené produkty z ľudských vlasov cez internet? A vedeli ste aj o tom, že ďalších 60% potenciálnych klientov hľadá pomoc v neexistujúcich obchodoch? Práve toto je príležitosť pre vás. Pre kadernícke salóny a špecializované predajne je ten najvhodnejší okamih odštartovať úspešnú obchodnú spoluprácu s nami.

Toto vás bude zaujímať: Vhodná predajná stratégia