Coachella 2017: Učešte sa na festival ako celebrity!

Obrázok

Pri pohľade z okna to síce ešte na plavky nevyzerá, no myšlienky na teplé počasie nám už pobláznili hlavu.  Leto, slnko, voda, zábava... to všetko v nás vyvoláva neuveriteľné túžby, ktorých sa už momentálne nemôžeme dočkať. Letné obdobie so sebou prináša...

...aj sezónu koncertov a festivalov, ktoré si priam pýtajú špeciálne účesy. Festivalový štýl sa nazýva aj „boho“ a jeho aplikácia na vlasy sa vyznačuje vlnkami, zapletanými copíkmi, klobúkmi alebo kvetmi, vďaka ktorým sa budete cítiť ako pravá festivalová víla. 

Nedávny svetoznámy festival Coachella 2017 bol štartovným výstrelom pre „boho sezónu“ a mnohé celebrity ponúkli tie najlepšie vlasové inšpirácie. Tu sú najlepšie z nich!
Copy

Brazílska supermodelka Alessandra Ambrosio prišla v dievčenských vrkočoch, ktoré pôsobili mladistvo a hravo a v kombinácií s čiernym klobúkom dotvárali ten pravý festivalový look. Ashley Tisdale takisto vsadila na školácke copy a Whitney Port vsadila na obľúbené dva „drdoly“ na vrchu hlavy.

Obrázok
 

Ružová

Herečka Sophie Turner vytvorila úžasné blond-ružové ombré, ktoré v spojení s mierne strapatými vlasmi vyzeralo neuveriteľne! Ružovej ostali verné aj Joan Smalls. Ariel Winter zastáva názor, že ombré nestačí, preto svoje vlasy premenila na ružovo-fialovú cukrovú vatu. 

Obrázok
 

Klobúk ako najlepší kamarát 

Najobľúbenejším vlasovým doplnkom boli ako každý rok rozhodne klobúky! Celebritám jednoznačne pristali. Victoria Justice, Frieda Pinto, Kendal Jenner a Nicole Scherzinger- tie všetky v klobúkoch hviezdili!

Obrázok
 

Africké copy

Veľmi obľúbeným festivalovým účesom sú africké copy. Praktické a krásne - na to vsadili aj Shanina Shaik, Chanel Iman a Josephine Skriver. 
 

Obrázok
 

Stará dobrá prirodzenosť

Pokiaľ sú na vás vyššie uvedené inšpirácie príliš odvážne, nič nepokazíte ani obyčajným jednoduchým účesom, ktorý zladíte s nejakým pekným oblečením. Kráľovné jednoduchosti boli napríklad Kate Bosworth, Emily Ratajkowski, Aja Naomi King alebo Peyton List.

Obrázok

Obrázok

 
 

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.
randomness