Recenzie

Kardashian Beauty - Suchý šampón a kondicionér

Obrázok

Kardashian Beauty

Kim, Khloé a Kourtney Kardashian sú známe svojím podnikavým duchom už odjakživa. Podnikajú s oblečením, či už dámskym (Kardashian Kollection) alebo detským (Kardashian Kids). Kúsky sú väčšinou vypredané hneď ako sa objavia v predaji. Okrem oblečenia majú tiež sériu parfémov, opaľovacích sprejov, slnečných okuliarov a v neposlednej rade aj kozmetiky. Kozmetika od slávnych sestier nesie názov Kardashian Beauty...

Kardashian beauty

Obrázok

Kardashiánkam na blogu tuším čoskoro urobím vlastnú kategóriu ako často ich tu spomínam. Ich reality show je podľa mňa jedna z najlepších (a asi aj najlepšia) a tým, že ich sledujem som si za tie roky vytvorila k tomuto ,,klanu" pomerne veľké sympatie. Kardashiánky si za tie roky slávy urobili pomerne veľký business, ktorý obnáša značky oblečenia, parfémov, dekoratívky a aj vlasovej kozmetiky. Väčšina z výrobkov je na Slovensku nezohnateľná až na tie vlasové.

CHI Argan Oil, zázrak pre moje vlasy :)

Obrázok

Ahojte. Ako som písala, dnes by som vám rada predstavila pre mňa zatiaľ jeden z najlepších produktov na poškodené a zničené vlasy. Svoje vlasy mám od prírody veľmi jemné, no už od strednej školy som ich pravidelne zaťažovala farbením na platinovú blond. Minulý rok som však prešla asi najhoršou zmenou a to bol prechod z platinovej na ombré. Nechcite radšej ani vedieť, ako som dopadla. Moje vlasy nikdy pri farbení nechytia tak, ako by mali, a tak som mala na hlave príšerný odtieň "hnedej".

Kativa Argan, olej, maska a šampón na vlasy

Obrázok

Že si vlasy umývam každý deň, to je o mne známe. Aj to, že keď si ich náhodou niekedy neumyjem, tak som z toho potom celá nervózna. Viem, divné. Ale to som ja. A tak ma napadlo, napísať o  mojej najobľúbenejšej vlasovej kozmetike, ale to by som sa nedopísala (teda určite nie v jednom článku :-)). Tak som sa rozhodla spustiť na blogu sériu článkov s obľúbenými produktami na vlasy. No a dnes to bude o značke Kativa (nájdete na stránke nanicvlasy.sk) :-)

randomness