16 HAIR STORY - Lucia: Clip-in Ofina

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Lucia:
Moja Clip-in story nie je o Clip-in vláskoch, ale o Clip-in ofine. Ach, do vienka som bohužiaľ dostala vysoké čelo. Preto mi vždy každý radil, aby som si dala ofinku. Už ako malá som ju nosievala a veľmi mi pristala. No po mamine som zdedila vlásky veľmi riedke a slabé.

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

 Preto som nikdy nemala dlhé vlasy. Najmä, ak vám ofina uberie z hustoty vlasov. No keď boli vlásky krátke, tak to na nich nebolo až tak poznať.

Lenže ako plynul čas, prišiel zlom, puberta a ja som zatúžila po dlhých vlasoch ako mali iné dievčatá. A tak som ofinku nechala dorásť spolu s vláskami. Teraz s odstupom času som znova zatúžila po ofine. Ale predstava, že mi kaderníčka bude musieť vziať pri strihaní pár vlasov z ofiny bola neprijateľná. Vedela som, že samotná ofinka vo finále bude redšia, nemala byť z čoho hustá. Pamätám sa, ako som ju vždy krásne rozčesala a po pár hodinách sa rozdelila, pokrútila a boli z nej nakoniec len 2 rezance cez čelo ...

Potom som natrafila na skvelú možnosť zakúpenia si Clip-in ofiny. Neváhala som a ofinku som si objednala. Teraz som nadmieru spokojná. Znovu počúvam od ľudí, ako mi ofina pristane. Skvelé je, že s ňou nemám také starosti, ako som mala kedysi s tou svojou. Hustotu svojich vláskov som si zachovala a ofinka je tiež krásne hustá, takže to teraz pôsobí, ako keby som mala na hlave viac vlasov ako pred tým a to len s použitím Clip-in ofiny.

A najlepšie na tom všetkom je to, že keď ma ofinka omrzí, kedykoľvek si ju dám dole a nemusím čakať, kým dorastie. Na záver by som ešte dodala, že som si objednala aj Clip-in farebné pramene, ktoré mi deň ešte viac spríjemnia a oživia. :)"

Lucia, Spišská Nová Ves

 

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

 

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.
randomness